Najbardziej oczekiwane premiery filmowe w 2023 roku

Przegląd najbardziej oczekiwanych premier filmowych w 2023 roku:

Przegląd najbardziej oczekiwanych premier filmowych w 2023 roku

Co czeka miłośników kina w 2023 roku? Wiele kontynuacji, wielkich powrotów, filmów o superbohaterach i kilka prawdziwych perełek. Oto najbardziej obiecujące premiery kinowe, których nie można przegapić. Od „Creed III” z udziałem Michaela B. Jordana, przez „Krzyk VI” z udziałem Courteney Cox i Hayden Panettiere, po „John Wick 4” z Keanu Reevesem. Nie zabraknie również „Strażników Galaktyki Vol. 3” w reżyserii Jamesa Gunna oraz adaptacji live action „Małej syrenki” i „Barbie”. Na liście znajdują się także „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” oraz „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” z udziałem Toma Cruise’a. Nie można zapomnieć o „Oppenheimerze” Christophera Nolana oraz drugiej części „Diuny” Denisa Villeneuve’a. Rok zakończy się musicalowym prequelem „Wonka” z udziałem Timothée Chalameta. To tylko niektóre z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych w 2023 roku.

Co czeka fanów kina w 2023 roku? Oto najbardziej oczekiwane premiery filmowe, w tym „Creed III”!

Krzyk VI: Powrót Ghostface’a w najnowszej premierze filmowej 2024 roku

John Wick 4: Najnowsza odsłona przygód Johna Wicka trafia na ekrany 24 marca

Renfield (14 kwietnia) – Najnowsza horror-komedia o oddanym słudze hrabiego Draculi

W nadchodzącej premierze kinowej „Renfield” (14 kwietnia) będziemy świadkami nietypowej historii sługi hrabiego Draculi, który postanawia porzucić swoje stanowisko. Film, w reżyserii Chrisa McKaya, przynosi świeże spojrzenie na kultowego wampira, a główną rolę zagra Nicolas Hoult. Czy Ranfieldowi uda się odzyskać swoją wolność? Przygotujcie się na połączenie mrocznego klimatu z czarną komedią, które zapewni niezapomniane wrażenia. Nie przegapcie tej obiecującej premiery filmowej, która trafi na ekrany 14 kwietnia.

Podsumowanie:

Najbardziej oczekiwane premiery filmowe w 2023 roku to „Creed III”, „Krzyk VI”, „John Wick 4”, „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”, „Mała syrenka”, „Barbie”, „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”, „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, „Oppenheimer”, „Diuna 2” i „Wonka”. Wśród nich jest również „Renfield”, horror-komedia o słudze hrabiego Draculi, który postanawia porzucić swoje stanowisko. Film trafi na ekrany 14 kwietnia 2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.